38 отзывов
+380960199035
+380960199035
+380960199035
+380
66
160-53-28
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5

О нас

В вашем гардеробе заскучали уже надоевшие вам вещи?  Платье или костюм- не подходит по размеру или цвету? Выбросить жалко, а отдать некому? ― Не отчаивайтесь! Ведь теперь у вас есть прекрасная возможность подарить им "вторую жизнь", получив при этом деньги на новую модную вещицу. Наш магазин поможет без лишних хлопот избавиться от беспорядка в гардеробе.

Прием вещей на комиссию и работа с комитентами производятся с 13-00 до 17-00 по договоренности, и осуществляются по следующим правилам:

 •               1.Предмет договору:

  1.1       Комісіонер приймає зданий Комітентом предмет надалі «товар» на комісію в комісійний магазин що розташований за адресою:м. Київ,ул. Мишуги 7а.

        2.Строк дії договору:

         2.1 договір дійсний на протязі 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту його підписання;

        2.2 договір може бути розірваним достроково у випадках:

  А) повного продажу товарів по квитанції та виплаті коштів Комітенту;

  Б) виплатою 5 % від вартості товарів по квитанції Комітентом Комісіонеру;

  В) неповаги зі сторони Комітента до працівників магазину.

                3.Права та  обов’язки  сторін:

        3.1 Комісіонер має право не прийняти  на комісію товар Комітента, який знаходиться не  у належному стані, тобто має дірки плями тощо;

      3.2 Комітент зобов’язаний здавати товар на комісію в належному стані, тобто випрані чи після хімчистки без плям дірок тощо;

      3.3 Комісіонер зобов’язаний виставити товар Комітента  на продаж протягом однієї доби з дати прийому;

      3.4 Комісіонер має право розташовувати товар в залі самостійно на свій розсуд не погоджуючи його розташування з Комітентом;

      3.5 Комісіонер зобов’язаний відповідати за наявність товару, прийнятого у Комітента . У разі втрати товару з вини магазину Комісіонер повинен виплатити Комітенту грошову компенсацію, тобто виплату зазначену в квитанції.

             Комісіонер не відповідає за втрату товару в випадках стихійних лих або пожежі.

     3.6 Комітент зобов’язаний самостійно слідкувати за закінченням строку дії договору  і в зазначений час з,явитися   в магазині та забрати товар, який не був проданий за цей строк.

     3.7 Комітент має право самостійно телефонувати до магазину і назвавши номер квитанції дізнаватися  інформацію про продаж його товарів.

    3.8 Комітент зобов’язаний пред’являти квитанцію для отримання виплат чи отримання товару по закінченню строку дії договору

    3.9 Комітент зобов’язаний забрати товар, який не був проданий на протязі строку дії договору не пізніше 7 (семи) календарних днів з дня закінчення строку дії договору. Товар, який залишається в магазині, може зберігатися протягом 1 (одного) місяця з дати закінчення строку дії договору і видається Комітенту після оплати 5% від вартості непроданого товару- за зберігання. Після 3 (трьох) календарних місяців з моменту підписання договору товар Комітенту не повертається, а визнається власністю магазину.

               4 Розрахунки:

   4.1 Від вартості продажу товарів 30% належить Комісіонеру 70% Комітенту. Якщо вартість речі складає 80 або менше гривень то винагорода ділиться 50%/50%.

   4.2 Розмір знижки який не узгоджується з Комітентом складає 10% від вартості товару. Якщо розмір знижки вище 10% то знижка повинна бути обов’язково  узгодженою з Комітентом в телефонному режимі.

Качественные, стильные вещи по доступной цене!

В нашем магазине Вы сможете найти и приобрести интересные вещи на любой вкус. Женскую, мужскую одежду, обувь, сумки и разнообразные аксессуары. Также детский ассортимент для маленьких модников и модниц)

Много эксклюзивных и брендовых вещей по достойным и доступным ценам.

В магазине представлены роскошные шубы, по очень приятным ценам.

Ждем Вас по адресу: г.Киев, Мишуги 7а.

Будем рады Вас видеть!!!!

 

 

Меню
+380
66
160-53-28
Магазин модной брендовой одежды
УкраинаКиевм.Позняки
Комиссионный товар возврату и обмену не подлежит.
Карта